Witamy w Droszkowie

Aktualności

wycieczka

Wycieczka rowerowa do Rajewa

Mateusz Jakowlew

27.07.2021

wycieczka

Wycieczka do Drezna

Mateusz Jakowlew

27.07.2021

wydarzenie

Posiedzenie Rady Sołeckiej

Mateusz Jakowlew

22.07.2021

wydarzenie

XXIX sesja Rady Gminy Zabór

Mateusz Jakowlew

15.07.2021

wydarzenie

Warsztaty dietetyczno-kulinarne

Mateusz Jakowlew

12.07.2021

wydarzenie

Wycieczka autokarowa

Mateusz Jakowlew

05.07.2021

Świetlica Wiejska

Wynajem Świetlicy

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem świetlicy wiejskiej zapoznaj się z naszym cennikiem, a następnie skontaktuj się z sołtysem naszej miejscowości w celu ustalenia terminu najmu.

* Do ceny najmu doliczna jest kaucja zwrotna o wyskości 500zł, nie jest ona zwracana w przypadku zniszczeń lub nie posprzątania świetlicy po najmie.

MieszkańcyPozostali
Jednodniowa impreza400zł*600zł*
Wesele1000zł*1500zł*
Pokazy, warsztaty, szkolenia100zł/h*100zł/h*
Stypa0zł/h*100zł/h*

Kontakt

Tomasz Kunc

Tomasz Kunc

Sołtys Droszkowa

wysokii@go2.pl

511 367 444

Mateusz Jakowlew

Mateusz Jakowlew

Radny Sołectwa

mateusz@jakowlew.pl

783 541 593

Jarosław Śliwiński

Jarosław Śliwiński

Radny Sołectwa

biuro.sliwinski@gmail.com

697 664 349

Ewa Kostrzewska

Ewa Kostrzewska

Radna Sołectwa

ewakostrzewska1@wp.pl

695 930 320

Mariusz Woźniak

Mariusz Woźniak

Radny Sołectwa

m.wozniak@swk.org.pl

Agnieszka Georgiczuk

Agnieszka Georgiczuk

Radna Sołectwa

agnieszkageorgiczuk@gmail.com

Jakub Czwojda

Jakub Czwojda

Radny Sołectwa

czwojda@fastmail.com

Zofia Kulikowska

Zofia Kulikowska

Prezes SMD

zofia.kulikowska@neostrada.pl

693 061 064

Magdalena Jamróg

Magdalena Jamróg

Animator Świetlicy

572 624 087

Robert Sidoruk

Robert Sidoruk

Wójt Gminy

r.sidoruk@gminazabor.pl

68 321 83 02

Dariusz Tarnas

Dariusz Tarnas

Przew. Rady Gminy

darek@droszkow.eu

505 505 822

Maciej Bardelas

Maciej Bardelas

Radny Gminy

m_bardelas@poczta.onet.pl

Marzena Kiderys

Marzena Kiderys

Radny Gminy

kiderys@wp.pl

Rafał Krieger

Rafał Krieger

Radny Gminy

krieger.rafal@wp.pl

691 081 936

Radosław Olczyk

Radosław Olczyk

Dzielnicowy Droszkowa

519 534 806

477 951 311